Mirijevo, 39m2, III, eg, nov, uk.

Šifra nekretnine : 84237

Prodaja 63.500 € - Stan
39.00 m21.5 SobeEG III/III  Štampaj
Lokacija: Mirijevo Ulica: Jovanke Radaković novogradnja Telefonskih linija: 1 

Jovanke Radaković, 3/3, novogradnja, svetao, funkcionalan, zapadno orijentisan, suprotno od ulice, od prostorija: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, vrtića, objekata za snabdevanje, odmah useljiv, odlična investicija, uknjižen. Agencijska provizija 2%. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Dodatne karakteristike

  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • OPREMLJENOST:Sigurnosna vrata, PVC stolarija
  • STANJE:Odmah useljiv

Opšte napomene

-

Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Prodaja

Kluz, 32m2, IV, cg

0.5 | 32m2 | 65.000 €
Kisela voda, 4/4, veliki prostor koji je moguće pregraditi i odvojiti manju spavaću sobu, na dobroj lokaciji, blizu prevoza, dobra gradnja, brzo useljiv, stan iz otkupa, samo keš kupci. Agencijska provizija 2%. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Mirijevo, 35m2, npr, ta

1.5 | 35m2 | 59.500 €
Nikole Doksata, npr/3, stan na dobroj lokaciji, u mirnom kraju, zgrada iz 2008., svetao, dvostrano orijentisan, od prostorija: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, podrum, u blizini OŠ, vrtića, objekata za snabdevanje, dobar gradski prevoz, mali troškovi infostana, bez ulaganja, pogodan za manje porodice ili kao investicija za izdavanje, samo za keš kupce. Agencijska provizija 2%. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Bulbulder, 18m2, psut, ta, uk.

0.5 | 18m2 | 70.000 €
Mariborska, psut/1, stan na odličnoj lokaciji u porodičnoj stambenoj zgradi sa 5 stanova, odlična povezanost sa svim delovima grada. renoviran, niski režijski troškovi. Dobar i kao investicija za izdavanje, za preporuku, uknjižen. Agencijska provizija 2%. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Detaljnije